Wulkanizacja - wymiana opon Rzeszów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • blant
    Classic
    • 2011
    • 9

    Wulkanizacja - wymiana opon Rzeszów

    Witam. To mój pierwszy post na forum. Nie chcę zakładać nowego tematu a ten jest w większości związany z tematem o którym chcę napisać.

    W styczniu tego roku (2012) odebrałem z Salonu we Wrocławiu Octavie II Tour, 1,6 benzyna + gaz. Pierwszy przegląd instalacji gazowej miałem po przejechanych 1000 km - za darmo.

    Właśnie dzisiaj wróciłem z przeglądu kolejnego, tym razem z wymianą oleju (przegląd po 15 000). Jestem w ogromnym szoku gdy zobaczyłem cenę za przegląd: 750zł

    W tym:

    1. Przegląd instalacji LPG (czyli popatrzył czy nie śmierdzi gazem i czy zbiornik się trzyma) - 185zł
    2. Wymiana oleju (nazwane szumnie "serwis olejowy") - 185zł
    3. Filtr oleju - 37zł (w sklepie widzę na necie po 29zł)
    4. Olej castrol magnatec professional 4,5L - 304zł (w necie widzę po 134)
    5. Filtr Gazu Fazy Lotnej - 90zł (już mi się nie chce w necie szukać)

    I następny przegląd za kolejne 15 000km (czyli za ok 5 miesięcy). To są normalne ceny?
    Wg mnie masakra jakaś. Rozumiem że każdy powinien dostać wynagrodzenie za swoją pracę itp. Ale prawie 1000zł za wymianę oleju? Najdroższa wymiana oleju jaką w życiu miałem.

    To była najprawdopodobniej ostatnia moja wizyta w ASO (Centrum TMT - Wrocław). Wolę wymieniać olej u zaprzyjaźnionego mechanika. Wiem że przepadnie mi gwarancja ale z takimi cenami to nawet jak za dwa lata bym musiał cały silnik wymienić to wyjdzie mnie taniej.

    [ Dodano: Czw 24 Maj, 12 14:16 ]
    Witam. To mój pierwszy post na forum. Nie chcę zakładać nowego tematu a ten jest w większości związany z tematem o którym chcę napisać.

    W styczniu tego roku (2012) odebrałem z Salonu we Wrocławiu Octavie II Tour, 1,6 benzyna + gaz. Pierwszy przegląd instalacji gazowej miałem po przejechanych 1000 km - za darmo.

    Właśnie dzisiaj wróciłem z przeglądu kolejnego, tym razem z wymianą oleju (przegląd po 15 000). Jestem w ogromnym szoku gdy zobaczyłem cenę za przegląd: 750zł

    W tym:

    1. Przegląd instalacji LPG (czyli popatrzył czy nie śmierdzi gazem i czy zbiornik się trzyma) - 185zł
    2. Wymiana oleju (nazwane szumnie "serwis olejowy") - 185zł
    3. Filtr oleju - 37zł (w sklepie widzę na necie po 29zł)
    4. Olej castrol magnatec professional 4,5L - 304zł (w necie widzę po 134)
    5. Filtr Gazu Fazy Lotnej - 90zł (już mi się nie chce w necie szukać)

    I następny przegląd za kolejne 15 000km (czyli za ok 5 miesięcy). To są normalne ceny?
    Wg mnie masakra jakaś. Rozumiem że każdy powinien dostać wynagrodzenie za swoją pracę itp. Ale prawie 1000zł za wymianę oleju? Najdroższa wymiana oleju jaką w życiu miałem.

    To była najprawdopodobniej ostatnia moja wizyta w ASO (Centrum TMT - Wrocław). Wolę wymieniać olej u zaprzyjaźnionego mechanika. Wiem że przepadnie mi gwarancja ale z takimi cenami to nawet jak za dwa lata bym musiał cały silnik wymienić to wyjdzie mnie taniej.
  • SKODAJACK
    Ambiente
    • 2010
    • 132

    #2
    Wulkanizacja - wymiana opon Rzeszów

    Koledzy,

    Jako, że czas zmiany gumek zbliża się nieubłaganie szczerze polecam Wam zakład wulkanizacyjny w Rzeszowie na ul. Lubelskiej 59. Byłem, sprawdziłem i jestem bardzo zadowolony. Pomimo później pory (prawie przed samym zamknięciem) zostałem obsłużony wzorowo. Kółka zmienione, z dbałością wyważone i aluski umyte gotowe do schowania na zimę.
    Dodatkowo stacja LPG, sklepik z częściami i nawet małym piwkiem na wieczór
    Stacja znajduje się po lewej stronie jadąc w kierunku Jasionki jakieś 1,5 Km od ronda.
    Polecam!

    Komentarz

    Pracuję...